ForumTurkey
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
1500 erkekle yatmış Uyeols10
ForumTurkey
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
1500 erkekle yatmış Uyeols10
ForumTurkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anasayfa1500 erkekle yatmış EmptyAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

1500 erkekle yatmış

3 posters
YazarMesaj
rock4ever89
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
rock4ever89

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 286
Rep Puanı Rep Puanı : 940
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/09/09
Nerden Nerden : Tekirdağ-Karabük
Yaş Yaş : 34

Kredi
Kredi Kredi: 0

1500 erkekle yatmış Empty
MesajKonu: 1500 erkekle yatmış   1500 erkekle yatmış I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 16 2009, 05:32

İngiltere’de yaşayan Mare Simone isimli 54 yaşındaki kadın seks doktoru olduğunu söyleyerek 1500 erkekle birlikte olduğunu itiraf etti.
1500 erkekle yatmış 8822587

BATI Londra’da yaşayan Simone, 1500 erkekle birlikte olduğunu, bunu çiftlerin seks yaşamına katkıda bulunmak için yaptığını söyledi.

İngiliz The Sun Gazetesi’ne konuşan Simone 23 yılda 10 bin müşterisine seks terapisi verdiğini açıkladı. Fahişelik yapmadığını söyleyen Simone, “İnsanlar danışmanlık yaptığım ve problemlerini çözdüğüm için para veriyor, seks için değil. Binlerce erkeğin seks yaşamını düzeltmeye yardımcı oluyorum. Yasadışı hiçbir şey yapmıyorum, paramı yatarak kazanıyorum” dedi. Simone, müşterilerine masaj yaptığını, vücutlarıyla tanışmalarını sağladığını söyleyerek onlara özgüven verdiğini söylüyor. Kadınların da seks terapisi için geldiğini belirten Simone seans başına 100 sterlin istediğini, terapi için ABD’ye de gittiğini açıkladı. İşini tatmin edici ve eğlenceli bulduğunu söyleyen kadın, “Ben seks doktoruyum. Rüya gibi bir iş bulduğum için çok mutluyum ve gururluyum” dedi. İşinden hiçbir zaman sıkılmadığını söyleyen Simone, on yıl içinde emekli olmayı düşünmediğini söyledi.
Bassy
Uzman Üye
Uzman Üye
Bassy

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 319
Rep Puanı Rep Puanı : 6093
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/09/09
Nerden Nerden : İstanbul

Kredi

MesajKonu: Geri: 1500 erkekle yatmış   1500 erkekle yatmış I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 16 2009, 19:34

oha ya azmış kadın Very Happy
..CiCi..
Patroniye
Patroniye
..CiCi..

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 654
Rep Puanı Rep Puanı : 2051
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/09/09
Nerden Nerden : ßiLméSéndé oLuR yaNé
Yaş Yaş : 32

Kredi

MesajKonu: Geri: 1500 erkekle yatmış   1500 erkekle yatmış I_icon_minitimeCuma Eyl. 18 2009, 06:07

azmışş harbi baya azmışşşşş Very Happy

1500 erkekle yatmış
1 sayfadaki 1 sayfası