ForumTurkey
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Cumhurbaşkanı'na hakarete 11 ay hapis

YazarMesaj
rock4ever89
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 286
Rep Puanı Rep Puanı : 940
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/09/09
Nerden Nerden : Tekirdağ-Karabük
Yaş Yaş : 29

Kredi
Kredi Kredi: 0

MesajKonu: Cumhurbaşkanı'na hakarete 11 ay hapis   Salı Eyl. 15 2009, 22:14

ADANA’da Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Maliye eski Bakanı Kemal Unakıtan’ın adı geçen bir fıkrayı yayınlayan yerel gazeteci Sevda Turaçlar’a hakaretten 11 ay 20 gün hapis cezası verildi. Mahkeme, cezayı erteledi.

Gül, Erdoğan ve Unakıtan vekillerinin açtığı Adana 2'nci Asliye Ceza Mahkemesi’ndeki davada, tek celsede karar verildi. Bugünkü duruşmada ifade veren Ekspres Gazetesi'nden Sevda Turaçlar için savcı 1 yıldar 4 yıla kadar hapis cezası istedi.
Sevda Turaçlar suç işlemek kastı olmadığını belirterek, “Ben gazetenin teknik servisinde bilgisayar operatörü olarak görev yapıyorum. Gazeteye elektronik postayla gönderilen fıkrayı incelemeden alıp kullandım. Daha önce de eski Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ve eski Başbakan Yıldırım Akbulut ile ilgili de fıkralar alıp kullanmıştım. İşlerimin yoğun olmasından dolayı fakrayı okumadım. Fıkrada ne yazdığını da bilmiyordum” dedi.

Mahkeme, Turaçlar’ı önce 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırdı artından cezayı erteledi

Benim konu olarak açtıgım filmlerde şifre sorarsa
www.cshtr.com
deneyin

Başkalarının düşünceleriyle bilgelik etmektense, kendi hesabına delilik etmek daha iyidir!

Zirvelerde kartallar da bulunur, yılanlar da. Ancak birisi oraya süzülerek, diğeri ise sürünerek gelmiştir.
Kullanıcı profilini gör
..CiCi..
Patroniye
Patroniye

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 654
Rep Puanı Rep Puanı : 2051
Nerden Nerden : ßiLméSéndé oLuR yaNé
Yaş Yaş : 26

Kredi

MesajKonu: Geri: Cumhurbaşkanı'na hakarete 11 ay hapis   Cuma Eyl. 18 2009, 05:42

hımm teşekkürler haber güzeL hakan'm Very Happy
Kullanıcı profilini gör
rock4ever89
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 286
Rep Puanı Rep Puanı : 940
Nerden Nerden : Tekirdağ-Karabük
Yaş Yaş : 29

Kredi

MesajKonu: Geri: Cumhurbaşkanı'na hakarete 11 ay hapis   Cuma Eyl. 18 2009, 15:00

önemsiz tanem xD

Benim konu olarak açtıgım filmlerde şifre sorarsa
www.cshtr.com
deneyin

Başkalarının düşünceleriyle bilgelik etmektense, kendi hesabına delilik etmek daha iyidir!

Zirvelerde kartallar da bulunur, yılanlar da. Ancak birisi oraya süzülerek, diğeri ise sürünerek gelmiştir.
Kullanıcı profilini gör
black_eagle
Uzman Üye
Uzman Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 312
Rep Puanı Rep Puanı : 576
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/08/09
Nerden Nerden : Bursa-Kırcali

Kredi

MesajKonu: Geri: Cumhurbaşkanı'na hakarete 11 ay hapis   Cuma Eyl. 18 2009, 15:53

bnce boşu boşuna ceza vermişler oda bi insan sonuçta herkes birbirine küfür de eder laf ta atar nie böle yapmışlar
Kullanıcı profilini gör

Cumhurbaşkanı'na hakarete 11 ay hapis
1 sayfadaki 1 sayfası