ForumTurkey
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Nez'in ailesi sel sularında mahsur kaldı Uyeols10
ForumTurkey
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Nez'in ailesi sel sularında mahsur kaldı Uyeols10
ForumTurkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaNez'in ailesi sel sularında mahsur kaldı EmptyAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nez'in ailesi sel sularında mahsur kaldı

2 posters
YazarMesaj
Bassy
Uzman Üye
Uzman Üye
Bassy

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 319
Rep Puanı Rep Puanı : 6093
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/09/09
Nerden Nerden : İstanbul

Kredi
Kredi Kredi: 0

Nez'in ailesi sel sularında mahsur kaldı Empty
MesajKonu: Nez'in ailesi sel sularında mahsur kaldı   Nez'in ailesi sel sularında mahsur kaldı I_icon_minitimePtsi Eyl. 14 2009, 13:44

Şarkıcı ve dansçı Nez, kısa süre önce Marmara Adası'na bağlı Avşa'yı sel basması üzerine ailesinin mahsur kaldığını söyledi.

Ünlü şarkıcı, iki teyze ve anneannesinin adada sel felaketiyle karşı karşıya kaldığını yeni öğrendiğini belirterek, "Teyzelerim ve anneannem, Avşa Adası'na bağlı Araplar Köyü Çiftlik Mevkii'ndeki sular altında kalan köyde zor durumdalar.

Hiçbir yetkili oraya ulaşmamış, şu an helikopter bulmaya çalışıyorum. İki katlı ev sular altında kalmış, onlar üçüncü katta mahsur kalmışlar, acil yardım beklediklerini söylediler. Elektrikler olmadığı için mümkün olduğu kadar cep telefon şarjı bitmesin diye az konuşuyorum. Şu an çok korkuyorum, ne yapacağımı bilemiyorum. Askeri Harekat Birliği'nden helikopter kaldıracaklarını söylediler, şu an çok yağış ve şimşek olduğu için iniş yapamıyorlar, bekliyoruz. Lütfen aileme yardım etsinler" dedi.

..CiCi..
Patroniye
Patroniye
..CiCi..

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 654
Rep Puanı Rep Puanı : 2051
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/09/09
Nerden Nerden : ßiLméSéndé oLuR yaNé
Yaş Yaş : 32

Kredi

MesajKonu: Geri: Nez'in ailesi sel sularında mahsur kaldı   Nez'in ailesi sel sularında mahsur kaldı I_icon_minitimePtsi Eyl. 14 2009, 14:18

Allah yardımcıLarı oLsun ya
Bassy
Uzman Üye
Uzman Üye
Bassy

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 319
Rep Puanı Rep Puanı : 6093
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/09/09
Nerden Nerden : İstanbul

Kredi

MesajKonu: Geri: Nez'in ailesi sel sularında mahsur kaldı   Nez'in ailesi sel sularında mahsur kaldı I_icon_minitimePtsi Eyl. 21 2009, 03:22

AMİN BİRTANEM

Nez'in ailesi sel sularında mahsur kaldı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» VidiC'in aklı İnönü'de kaldı!
» Pilot Uçuş Sırasında Uyuya Kaldı